Середа, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Жителі Шепетівського району платитимуть більше за послуги Нової пошти

Жителі Шепетівського району платитимуть більше за послуги Нової пошти

Жителі Шепетівського району платитимуть більше за послуги Нової пошти

Тарифи на послуги пакування та доставки відправлень від одного з лідерів ринку – Нової пошти – зростуть. Починаючи з 20 березня, жителі Шепетівського району платитимуть більше коштів за доставку товарів по Україні.

Розуміючи всю складність економічної ситуації, пов’язаної з пандемією та карантинними обмеженнями, Нова пошта тривалий час свідомо не підвищувала тарифи. Ми працювали на межі можливостей і допомагали країні боротися з ковідом, купуючи медичне обладнання та засоби захисту для лікарень. Але ми вимушені зробити незначне підвищення тарифів у зв’язку зі зростанням цін на пальне, комунальні послуги, інфляцією тощо, – коментують на офіційному сайті Нової пошти.

Загалом, у дію вступлять оновлення:

• Тариф на базові послуги доставки підвищується на 5 грн.

• Тариф на упаковку підвищується на 1-6 грн.

Нова пошта наразі має по кілька відділень в кожному місті Шепетівщини та принаймні по одному в великих селах. Вона лідирує серед аналогічних сервісів та здійснює як мінімум втричі більше доставок, ніж інші.

Збільшення розцінок Нової пошти навряд чи зменшить попит на їх послуги, проте стане відчутним навантаженням для постійних клієнтів та приватних підприємців, які постачають продукцію власного виробництва по Україні. Таку думку висловлюють клієнти служби доставки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.