Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті дівчина вкрала авто та в’їхала ним в дерево

У Славуті дівчина вкрала авто та в’їхала ним в дерево

У Славуті дівчина вкрала авто та в’їхала ним в дерево

23-річна дівчина у Славуті помітила незамкнений автомобіль і в стані алкогольного сп’яніння вирішила покататися. Однак, через брак досвіду водіння вона проїхала тільки близько кілометра.

Близько о 13:50 на вулиці Миру дівчина не справилась з керуванням та врізалась в дерево, пошкодивши бампер автомобіля «Део Ланос». Проте на цьому зловмисниця не зупинилась, вона витягла 4,5 тисячі гривень з машини, які належали власнику.

Пра­ців­ни­ки гру­пи ре­агу­ван­ня пат­руль­ної по­лі­ції зат­ри­ма­ли зловмисницю на міс­ці по­дії. На­ра­зі їй вже ого­ло­си­ли про пі­доз­ру у вчи­нен­ні не­за­кон­но­го за­во­ло­дін­ня тран­спортним за­со­бом та крадіжці. Ви­рі­шу­єть­ся пи­тан­ня про об­рання їй за­по­біж­но­го за­хо­ду. Слід­чі дії три­ва­ють.

На­ра­зі злов­мисни­ці, яка ра­ні­ше вже ма­ла проб­ле­ми з за­ко­ном, ого­ло­си­ли про пі­доз­ру за ч. 1 ст. 289 (не­за­кон­не за­во­ло­дін­ня тран­спортним за­со­бом) та ч. 1 ст. 185 (кра­діж­ка) Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни. Про це по­ві­до­ми­ла по­лі­ція Хмель­ницької об­ласті на сво­їй сто­рін­ці у Фес­бу­ці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.