Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Грицеві юнак пограбував житловий будинок

У Грицеві юнак пограбував житловий будинок

У Грицеві юнак пограбував житловий будинок

22-річного юнака Шепетівський міськрайонний суд визнав винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка у поєднанні з проникненням у житло), та призначив йому міру покарання у вигляді позбавлення волі на строк 1 рік та 6 місяців.

Як встановило слідство, вночі 24 січня у смт. Гриців хлопець приїхав на підводі з сусіднього села. Знаючи, що в одному з будинків господарі з’являються дуже рідко, він проник у приміщення та виніс звідти електронну техніку на загальну суму 6880 гривень.

Деяку частину з вкраденого він заніс додому, а дещо залишив на подвір’ї пограбованої хати. У суді хлопець щиро розкаявся, а його рідні відшкодували збитки, нанесені потерпілим. Враховуючи те, що раніше він був несудимим, а збитки були відшкодовані, суд вирішив пом’якшити покарання.

В матеріалах справи відсутній вирок суду, яким було б встановлено вчинення (обвинуваченим) кримінального правопорушення проти власності. Саме лише перебування на розгляді в Голосіївському суді м. Києва обвинувального акта у кримінальному провадженні за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185, ч. 1 ст. 186 КК України, відносно нього не є доказом вчинення ним злочинів, допоки його вину не буде доведено вироком суду, що набрав законної сили, – ідеться у вироку, який не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.