Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті радяться як вирішити проблему з чотирилапими безхатьками

У Славуті радяться як вирішити проблему з чотирилапими безхатьками

У Славуті радяться як вирішити проблему з чотирилапими безхатьками

До сьогодні, 10 лютого, у Славутській ТГ триває онлайн-опитування. Так у громаді планують разом вирішити проблему безпритульних тварин.

Опитування, кажуть його автори – місцевий виконком, вони організували:

З метою запобігання загрози життю та здоров’ю громадян в Славутській МТГ, своєчасного виявлення місць скупчення безпритульних собак, проявів агресії чи нападів на людей, а також для вирішення питання епізоотичного контролю та ефективного регулювання чисельності безпритульних тварин з врахуванням моральних і гуманних аспектів.

Анкета – не анонімна, респонденти мають залишити свої ім’я, прізвище та контакти, а також відповісти на 7 питань. Серед іншого, цікавляться думкою містян про актуальність проблеми чисельності чотирилапих безхатьків, ставленням до таких тварин та можливих варіантів регулювання їх чисельності тощо.

Нагадаємо, питання із безпритульними тваринами для міста стоїть не перший рік. У 2022 році вже йшлося про те, що діючий притулок – переповнений. Місяць тому комунальним підприємством «Славута-Сервіс» на порталі Prozorro оголошено відкриті торги на закупівлю послуги з утримання притулку для тварин та регулювання чисельності безпритульних (бродячих) тварин (собак). Термін тендеру тривав до 25 січня. Не зголосився ніхто.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.