Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Як у Славуті планують вирішувати питання із безпритульними тваринами

Як у Славуті планують вирішувати питання із безпритульними тваринами

Як у Славуті планують вирішувати питання із безпритульними тваринами

У Славутській міськраді підняли питання щодо людей, які підгодовують безпритульних тварин, викидають на вулицю своїх улюбленців, та тих, хто звинувачує міськраду у бездіяльності.

У міськраді пояснюють, притулок у Славуті діє, але він переповнений і проблеми не вирішує:

– Бо неможливо всіх тварин із вулиць зібрати і закрити в одному місці, адже їх кількість постійно зростає. Тому всі собаки після проведення відповідних процедур повертаються у попереднє середовище перебування.

Питанням безпритульних тварин займаються КП “Славута-Сервіс”. Вони кажуть, що для них “дуже важко працювати”:

– Дуже важко працювати, коли одні вимагають прибрати собак з вулиць міста, оскільки їх розвелося занадто багато і вони час від часу проявляють агресивність, інші – категорично проти будь-яких кардинальних змін у цьому питанні. Тому працівники підприємства закликають славутчан не перешкоджати вилову тварин.

Для того, аби уникнути конфліктів, місцевих мешканців просять не випускати своїх улюбленців на вільний вигул без супроводу.

Статтею 24 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» встановлено, що собаки, незалежно від породи, належності та призначення, в тому числі, й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, на бульварах, пляжах, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову.

Частково вирішити проблему безпритульних тварин у Славутській громаді може відповідальне ставлення та стерилізація домашніх улюбленців.

За необхідності вилову безпритульних тварин та їх стерилізації звертайтеся за номером: 068-069-88-82, – додають у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.