Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті сумські науковці переймали досвід місцевих лісівників

У Славуті сумські науковці переймали досвід місцевих лісівників

У Славуті сумські науковці переймали досвід місцевих лісівників

Аби обмінятись досвідом, вивчити стійкість лісових насаджень та підготувати проєкти для отримання міжнародних грантів, до ДП “Славутський лісгосп” приїхали колеги з Сумського національного аграрного університету. Про це повідомляють у пресслужбі лісгоспу.

Зустрічали у лісгоспі Романа Ярощука, кандидата сільськогосподарських наук, завідувач наукової лабораторії “Лісівництва Північного Сходу України”, та Світлану Ярощук, кандидатку сільськогосподарських наук, старшу наукову співробітницю.

Про діяльність підприємства, збалансовану роботу Хмельницького лісового селекційно-насіннєвого комплексу та про вирощування сіянців із закритою кореневою системою розповіла наша Наталія Білецька, – кажуть у лісгоспі.

Завдяки відповідальній роботі із заготівлі, зберігання та підготовки до сівби якісного лісового насіння підприємство є показовим. Професійна робота лісгоспу підтверджена сертифікатом FSC. Приємні враження отримали від інноваційних технологій, що використовують в лісогосподарському підприємстві: технологічна лінія підготовки субстрату і точного висіву лісового насіння, автоматичне зрошування, холодильні камери для зберігання насіння та садивного матеріалу, в яких підтримуються оптимальна вологість та температура, – прокоментував Роман Ярощук.

У лісгоспі додали, що раді обміну досвідом, адже всі у лісовій галузі спільно працюють на успішний результат.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.