Четвер, 9 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті започаткували щотижневе спілкування громади з владою

У Славуті започаткували щотижневе спілкування громади з владою

У Славуті започаткували щотижневе спілкування громади з владою

У Славутській громаді з метою уникнення непорозумінь у стосунках між громадянами та міською владою, міський голова Василь Сидор запропонував славутчанам на спільних зустрічах обговорювати актуальні для громади питання, залучаючи до дискусій відповідних фахівців.

Відтак, такі наради відбуватимуться щопонеділка о 16:00 в залі засідань міської ради. Перший діалог відбувся 19 грудня та тривав понад дві години. Громадяни озвучили питання, що найбільше їх турбують, зокрема, захист інтересів громад 30-кілометрової зони Хмельницької АЕС, енергопостачання, тарифи на водопостачання та водовідведення та інші питання, – зазначили у Славутській міській раді.

За результатами зустрічі, міський голова зауважив, що спілкування відбувалося доволі бурхливо, однак було корисним для обох сторін.

– Громадяни отримали майданчик для публічної розмови з владою, ми ж, зі свого боку, маємо змогу донести до людей правдиву інформацію. Водночас закликаю славутчан пам’ятати: окупанти ведуть боротьбу не лише із військовослужбовцями ЗСУ, вони воюють проти всієї України й дестабілізація ситуації в суспільстві, відверта дезінформація населення — це один з інструментів їх війни. Тому так важливо нам об’єднуватися, намагатися почути один одного та спільно розв’язувати питання громади, – зазначив Василь Сидор.

Також у міській раді запрошують громадян до наступних зустрічей. Пропозиції щодо теми обговорень можна залишати в цій формі: https://cutt.ly/f0mPwqL

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.