П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Україна стала країною року за версією The Economist

Україна стала країною року за версією The Economist

Україна стала країною року за версією The Economist

Починаючи із 2013 року, міжнародне видання The Economist визначає країну року. Щорічно, кажуть у виданні, вони мали дискусії стосовно того, яка країна може бути удостоєна цього звання. Цьогоріч, говорять, вибір – очевидний.

Це може бути тільки Україна. Честь зазвичай дістається країні, яка, на нашу думку, покращилася найбільше за попередні 12 місяців. Тож, Україна в певному сенсі є незвичайним вибором, адже життя більшості українців значно погіршилося після неспровокованого вторгнення Володимира Путіна [російських військових ред.] в їхню країну в лютому, – зазначають у виданні.

Попри те, що економіка України, як і добробут її мешканців, через повномасштабну війну постраждали. У виданні говорять, обрали Україну через її героїзм, винахідливість, стійкість та натхнення.

Протистоявши російському деспоту, українці захистили своїх сусідів. Якби він завоював Україну, то наступним міг би напасти на Молдову чи Грузію, чи загрожувати країнам Балтії. Україна показала, що аутсайдери можуть протистояти хуліганам, навіть величезним. Таким чином, це стало джерелом натхнення не лише для місць із хижими сусідами, як-от Тайвань, але й для пригноблених людей у ​​всьому світі. Багато тиранів транслюють велику брехню, щоб виправдати свої злочини, і нав’язують свою волю через терор. Українці показали, що брехню можна викрити, а терору – протистояти. Їхня боротьба далека від завершення. Але їхній приклад у 2022 році був неперевершеним. Слава Україні! – додають у виданні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.