Неділя, 24 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутській громаді облаштовують укриття портативними освітлювачами

У Славутській громаді облаштовують укриття портативними освітлювачами

У Славутській громаді облаштовують укриття портативними освітлювачами

Портативні освітлювачі встановлюють в укриттях у Славутській громаді. Ліхтарі, портативні засоби освітлення, елементи живлення напередодні у Славуту передали волонтери із Пітерборо, що у Великій Британії.

Частину із перерахованих засобів передали в постійне користування комунальним підприємствам міста – «Славутське УВКГ», «Славута-Сервіс» та «Славутське ЖКО», а також спрямвали на потреби добровольчого формування Славутської МТГ та відділення поліції, – говорять у пресслужбі міськради.

Також ліхтариками та вимикачами, на випадок відсутності електроживлення, додатково облаштовують протирадіаційні укриття громади. У міськраді говорять про важливість самоорганізації жителів краю у питаннях забезпечення запасів питної води, теплих речей, необхідного інвентарю. Це потрібно, аби у разі повітряної тривоги мати все необхідне для перебування у сховищі.

Славутська міська ТГ забезпечена запасом препарату калію йодид та засобами індивідуального захисту органів дихання (респіраторами) на збірних евакуаційних пунктах, – пояснюють у міськраді. – Також наголошуємо, що калій йодид застосовується лише у разі виникнення реальної загрози (витік радіації). Вживання препаратів йоду без належного обґрунтування є небезпечним для організму!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.