Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутській громаді планують реалізацію проєкту зі створення умов для економічної інтеграції ВПО

У Славутській громаді планують реалізацію проєкту зі створення умов для економічної інтеграції ВПО

У Славутській громаді планують реалізацію проєкту зі створення умов для економічної інтеграції ВПО

Європейська Комісія та Програма розвитку ООН (ПРООН) оголосили про відбір 18 муніципалітетів з України та Республіки Молдова в рамках конкурсу на місцеві демонстраційні ініціативи в рамках Програми грантів ЄС для реагування та оновлення #M4EG, спрямованої на відродження, а також підтримку відновлення місцевих економік і громад, які постраждали від російської агресії проти України.

Славутська громада є серед 13 відібраних громад з України. Славута є активним членом ініціативи “Мери за економічне зростання” (M4EG). За підтримки даної ініціативи, в Славутській громаді планується реалізація проєкту зі створення умов для соціальної та економічної інтеграції ВПО в Славутській МТГ, підтримки самозайнятості ВПО шляхом започаткування ними виробництва з вирощування та реалізації мікрозелені, – зазначають у Славутській міській раді.

Також у міській раді додали, що деталі реалізації проєкту розкажуть згодом, оскільки попереду передбачено участь в навчальному компоненті програми.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.