Середа, 31 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Житель Хмельниччини незаконно переправляв за кордон чоловіків призовного віку

Житель Хмельниччини незаконно переправляв за кордон чоловіків призовного віку

Житель Хмельниччини незаконно переправляв за кордон чоловіків призовного віку

32-річний житель Хмельниччини разом зі спільниками, яких наразі встановлює слідство, налагодив незаконну схему одержання прибутку від переправлення чоловіків призовного віку за кордон. Це коштувало від 6 000 доларів США.

На Буковині припинено діяльність міжрегіонального каналу переправлення чоловіків за кордон – одному з організаторів повідомлено про підозру за фактом незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України), – повідомили у Чернівецькій обласній прокуратурі. 

У березні цього року, чоловік одержав «замовлення» забезпечити незаконну переправу до Молдови 27-річного військовозобов’язаного.

– Для реалізації злочинного плану підозрюваний прибув на територію Чернівецької області, а саме у місто Сокиряни, де зустрів «клієнта» та забезпечив його трансфер до лінії розмежування держкордону. Дорогою він надавав громадянину чіткий інструктаж, між якими саме знаками той має перелазити огородження на лінії розмежування України та Республіки Молдова, та куди рухатись далі, – розповіли у прокуратурі.

Обох осіб викрили прикордонники 27 березня цього року, дорогою до визначеного місця, між населеними пунктами м. Сокиряни та с. Волошкове Дністровського району Чернівецької області.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.