Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутській лікарні проводитимуть унікальні операції з лазерного видалення вен

У Славутській лікарні проводитимуть унікальні операції з лазерного видалення вен

У Славутській лікарні проводитимуть унікальні операції з лазерного видалення вен

Славутська міська рада закупила для лікарні апарат для ендовенозної лазерної коагуляції вен. Тепер у лікарні зможуть проводити операції з лазерного видалення вен.

– Ендовенозна лазерна коагуляція при варикозній хворобі нижніх кінцівок – це малотравматична операція з видалення уражених варикозом вен з використанням теплової енергії лазерного випромінювання. У просвіт судини, після невеликого проколу, вводиться зонд з лазером. Лазерний промінь впливає на судину і склеює її, – розповідають у лікарні.

Ендовазальна лазерна коагуляція дозволяє досягти найефективнішого результату. Ризик, пов’язаний з операцією, зведений до мінімуму, після лікування майже не залишається рубців на нозі та реабілітація проходить досить швидко.

У Славутській міській лікарні пацієнту операцію проводять безкоштовно при направленні від сімейного лікаря або вузького спеціаліста. Єдиною умовою для проведення є закупка індивідуального одноразового світловоду, – додають у міській раді.

Пацієнтам за консультацією можна звернутись до лікаря-хірурга Андрійцьо Миколи Михайловича. Після проведення обстежень та збору повного анамнезу лікар приймає рішення щодо доцільності вибору тактики лікування.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.