П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутській ТГ заборонили діяльність УПЦ МП

У Славутській ТГ заборонили діяльність УПЦ МП

У Славутській ТГ заборонили діяльність УПЦ МП

Як анонсували напередодні, учора, 6 квітня, у Славутській громаді місцеві депутати зібралися на сесію, аби вирішити питання стосовно оренди земельних ділянок релігійними організаціями УПЦ МП .

На сесію також прийшли місцеві мешканці, представники релігійних громад, представники депутатів. Народний депутат Олексій Жмеринецький, якого запрошували до участі, приєднався онлайн.

Рішення про припинення користування організаціями УПЦ МП земельними ділянками депутати прийняли одноголосно, зокрема:

Враховуючи антиукраїнську та антидержавну позицію релігійних організацій (об’єднань) Української православної церкви московського патріархату (офіційно зареєстрована як Київська митрополія Української православної церкви), керівний центр якої знаходиться в російській федерації, що здійснює військову агресію проти України та окупувала частину території нашої держави; відсутність позиції, яка засуджує російську агресію в Україні та злочини московських окупантів упродовж війни; непоодинокі факти колаборації представників Української православної церкви московського патріархату з державою-окупантом; невиконання релігійними організаціями Української православної церкви московського патріархату ст. 12 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» стосовно приведення у відповідність до закону  назви та установчих документів, що призвело до втрати чинності їх статутів (положень) у частині, якою визначається повна офіційна назва релігійної організації (об’єднання), з огляду на що вказані суб’єкти не є релігійними організаціями, статути яких зареєстровано у встановленому законом порядку, відповідно не є особами, що мають правосуб`єктність відповідно до ст. 92 Земельного кодексу України мати на праві постійного користування земельну ділянку, відповідно до ст. 35 Конституції України.

Також однастайно прийняли рішення про заборону діяльності УПЦ МП на території громади.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.