Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутському лісництві триває акція «Створимо ліси разом»

У Славутському лісництві триває акція «Створимо ліси разом»

У Славутському лісництві триває акція «Створимо ліси разом»

Динамічних темпів набирає акція «Створимо ліси разом» у ДП «Славутське лісове господарство». Сотні охочих активно долучаються до створення лісу та озеленення територіальних громад.

Цього разу до акції, яка проходила у 59 кварталі Комарівського лісництва, долучилися працівники Хмельницької АЕС на чолі з директором Андрієм Козюрою, депутати Нетішинської міської та районної рад та їх діти.

Приємно, що місцева влада, громадськість розуміють важливість лісових насаджень для нашої планети та беруть участь у заходах із відтворення лісу, – зазначає Віктор Сапожнік, директор ДП «Славутський лісгосп».

Перед початком роботи головний лісничий ДП «Славутський лісгосп» Олександр Веремій провів інструктаж з правильного висаджування дерев. А лісничий Комарівського лісництва розповів дітям про ліс та його мешканців.

Створення лісу має свої тонкощі, які потрібно враховувати, щоб із маленьких сіянців у майбутньому виросли могутні ліси, – розповідає Олександр Веремій.

У цей день на площі 0,6 га висаджено 3000 сіянців сосни, модрини та ялини.

Подібні акції проводяться для того, щоб кожний з нас зміг оцінити своє ставлення до природи, лісу та власноруч зробити зеленішим свій край. Тільки спільними зусиллями ми можемо озеленити Україну та нашу планету загалом, – додав Олександр Веремій.

Популярні пости