Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У суботу шепетівчани зберуться, аби підтвердити вибір відмови від моспатріархату

У суботу шепетівчани зберуться, аби підтвердити вибір відмови від моспатріархату

У суботу шепетівчани зберуться, аби підтвердити вибір відмови від моспатріархату

Цієї суботи, 8 квітня, Шепетівська громада планує зібратися біля Свято-Михайлівського собору, аби підтвердити свій вибір, який зробили на загальних зборах релігійної громади.

Анонсував збір на своїй сторінці у Фейсбук отець Василь (Гетьман):

“Слава Ісусу Христу! Дорогі брати і сестри, шановні Шепетівчани! 8-го квітня після того, як попрощаємось і проведемо нашого героя і воїна Графа, запрошую о 15:00 прийти до Свято-Михайлівського собору (Проспект Миру, 27) і підтвердити свій вибір, який зробили на загальних зборах релігійної громади. Саме на зборах було вирішено відмовитись від московського патріархату і приєднатись до Православної Церкви України. Тому прошу прийти і підтримати, щоб разом всі ми змогли вже у храмі помолитись. За нами правда, а де правда, там і Бог.

Нагадаємо, громада у Шепетівці підтримала рішення перейти з підпорядкування УПЦ. Зараз громаді ПЦУ Шепетівки ключі від собору не передають.

Слава Ісусу Христу! Сьогодні в нашому місті мала відбутись визначна подія – передача Свято-Михайлівського храму і ключів до нього релігійній громаді Православної Церкви України м. Шепетівки. Про це з самого ранку я вів розмову з отцем Михайлом Мацолою. Він був мною проінформований, що на сьогоднішній день є всі документи, включаючи договори на постачання електроенергії і газу. Зважаючи на напружену ситуацію, я просив, щоб це відбулося мирно, без скупчення людей, щоб не було ніяких провокацій і конфліктів. На що він погодився і о 15:20 зателефонував, що можна приходити і все це відбудеться. На жаль, коли я прийшов, він заховався у храмі, виславши перед себе жінок-провокаторів. Ось так і закінчилася зустріч черговою брехнею прихильників руського міра. Тепер вся надія на вас, Шепетівчани, і на вашу підтримку, – написав Василь Гетьман три дні тому.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.