П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Судилківській громаді працівники культури напрацьовували плани робіт на рік

У Судилківській громаді працівники культури напрацьовували плани робіт на рік

У Судилківській громаді працівники культури напрацьовували плани робіт на рік

2 лютого 2024 року спеціалістом відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Судилківської сільської ради Валентиною Галімською проведено нараду з працівниками закладів культури клубного типу.

  • Під час наради обговорили питання щодо результатів здачі звітності про діяльність закладів культури за 2023 рік та планування роботи у 2024 році. Також обговорено актуальні питання розвитку галузі культури щодо збереження та розвитку народної творчості, аматорського мистецтва, проведення культурно-дозвіллєвих заходів у 2024 році, – зазначили у Судилківській сільській раді.

Наголошено на важливості проведення заходів щодо річниці визволення сіл громади від німецько-нацистських загарбників, фестивалю-огляду, присвяченого 210-й річниці з дня народження Великого Кобзаря, вшанування ювілярів, свят сіл громади та інших культурно-мистецьких заходів.

  • З метою обміну досвідом, підтримки творчих ініціатив відбулась зустріч на платформі ZOOM з представниками Хмельницького обласного науково-методичного центру культури. Тема зустрічі: «Звіт про роботу і мистецтв Хмельницького обласного науково-методичного центру культури за 2023 рік перед працівниками культури області». Під час вільного спілкування учасники наради обговорили інші щоденні робочі питання, – додали в установі.

Як зазначається, всі блоки питань наради успішно розглянуто, окреслено ряд першочергових завдань, акцентовано увагу на важливих аспектах діяльності кожного закладу культури.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.