Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині відбулася церемонія спецпогашення нової поштової марки

На Хмельниччині відбулася церемонія спецпогашення нової поштової марки

На Хмельниччині відбулася церемонія спецпогашення нової поштової марки

З нагоди 30-річчя “Укрпошти” в обласному центрі відбулася церемонія спецпогашення нової марки під назвою «Укрпошта завжди поруч з вами» серії «Героїчні професії». Долучилася до процедури спецпогашення та введення в обіг цієї поштової марки керівниця апарату ОВА Оксана Вжешневська, генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський, представники обласної та міської рад.

  • Хочу висловити щиру подяку кожному працівнику “Укрпошти” за вашу невтомну працю та за те, що ви подарували величезний патріотичний дух усьому населенню України з випуском марки “Руский воєнний корабль…” та інших тематичних марок. Бажаю успіху у всіх реформах та сподіваюся, що скоро ми зберемося в більшому колі, щоб відзначити нову поштову марку, присвячену довгоочікуваній Перемозі! – зазначила посадовиця та вручила відзнаки обласної військової адміністрації працівникам.

Поштовий випуск «Укрпошта завжди поруч з вами» в серії «Героїчні професії» — данина кожному працівнику, який навіть під час воєнного стану знаходить сили рухатися вперед. Сьогодні вони не полишають прифронтових міст і під постійними обстрілами готові надавати поштові послуги, намагаються якнайшвидше повернутися на деокуповані території, щоб відновити послуги для наших людей.

  • Тираж блоку — 200 000 примірників. Номінал кожної марки — М (відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа масою до 250 г у межах України). Вартість блоку — 60 грн. Художник поштового блоку, листівки, художніх конвертів та штемпеля «Перший день» — Віктор Грудаков. Авторка спеціального поштового штемпеля — Оксана Шуклінова, – додала Оксана Вжешневська.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.