Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Судилківській громаді здійснили контроль за батьками, які неналежно виконують свої обов’язки з виховання дітей

У Судилківській громаді здійснили контроль за батьками, які неналежно виконують свої обов’язки з виховання дітей

У Судилківській громаді здійснили контроль за батьками, які неналежно виконують свої обов’язки з виховання дітей

Напередодні начальницею Служби у справах дітей Судилківської сільської ради Оксаною Федорчук та спеціалісткою Служби Вікторією Кузмінською, спільно з начальницею сектору ювенальної превенції Шепетівського РУП Ольгою Семенюк та поліцейським офіцером громади Олегом Навроцьким проведено профілактичний рейд на територіях сіл Городище та Серединці.

  • Під час рейдів було відвідано 5 родин, у яких виховується 12 дітей (з них 4 знаходиться на обліку Служби у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах), – зазначили у Судилківській громаді.

За результатами рейду, працівниками Служби було складено акти обстеження умов проживання сімей, з батьками проведені бесіди щодо належного утримання і виховання дітей, попередження правопорушень серед дітей, дитячої бездоглядності та безпритульності, недопущення насильства в сім’ях. Батьки попереджені про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне утримання та виховання дітей.

  • Звертаємо увагу, що саме батьки або, у відповідних випадках, законні опікуни несуть основну відповідальність за виховання і розвиток дитини. Найкращі інтереси дитини є предметом їх основного піклування, – зауважила Служба у справах дітей.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.