Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Судилкові 83-річну жінку обікрала її знайома

У Судилкові 83-річну жінку обікрала її знайома

У Судилкові 83-річну жінку обікрала її знайома

Нещодавно раніше судима шепетівчанка обікрала на 3 000 гривень свою 83-річну знайому. Зловмисниця скористалася відсутністю потерпілої в будинку й скоїла злочин. За це жінці загрожує покарання терміном до 6 років позбавлення волі.

Перед днем скоєння кра­діж­ки злов­мисни­ця відвідувала пенсіонерку та пропонувала допомогти їй з господарством. Через певний час злодійка навідалася та викрала 3 000 гривень, коли потерпілої не було вдома. Помітивши, що грошей немає, пенсіонерка звернулася до поліції.

Пра­во­охо­рон­ці про­ве­ли пер­шо­чер­го­ві слід­чо-опе­ра­тив­ні за­хо­ди. Вони встановили особу зловмисниці, яка виявилась 40-річною шепетівчанкою. Раніше вона також при­тя­гу­ва­лась до кри­мі­наль­ної від­по­ві­даль­нос­ті за ана­ло­гіч­ні зло­чи­ни, проте у Рів­ненсь­кій об­ласті.

У поліції Хмельницької області повідомляють, що слід­чі вже ого­ло­си­ли злов­мисни­ці про пі­доз­ру у вчи­нен­ні зло­чи­ну, пе­ред­ба­че­но­го ч. 3 ст. 185 (кра­діж­ка) Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни. На жінку може чекати до 6 ро­ків поз­бавлен­ня во­лі. Окрім цього, її перевіряють й на при­чет­ність до вчи­нен­ня ана­ло­гіч­них зло­чи­нів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.