Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У сусідній області невідомі напали на поліціянтів

У сусідній області невідомі напали на поліціянтів

У сусідній області невідомі напали на поліціянтів

Цієї ночі у Вінницькій області невідомі відкрили вогонь по поліцейських, які зупини їх авто. Внаслідок стрілянини один правоохоронець загинув, ще один отримав поранення.

  • 20 квітня вночі у Гайсинському районі Вінницької області працівники поліції зупинили для перевірки невідомий автомобіль. В авто перебували двоє чоловіків, які відкрили вогонь по поліцейських. Від отриманих поранень загинув рядовий поліції, інспектор сектору реагування патрульної поліції відділу поліції №1 (Бершадь) Гайсинського райуправління Максим Зарецький, а його напарник був поранений.

Загиблому під час нічного нападу поліцейському Максиму Зарецькому було 20 років. Як повідомляють його колеги, з 2021 року він навчався у Національній академії внутрішніх справ та півтора роки віддано служив у секторі реагування патрульної поліції.

  • Без єдиного сина залишились батьки чоловіка. Він був патріотом, надійним товаришем, сумлінним та відданим справі правоохоронцем. Колектив Національної поліції висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого поліцейського. Національна поліція України схиляє голови у жалобі за загибеллю нашого колеги.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.