Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У сусідній Житомирській області збирач чорниці підірвався на міні

У сусідній Житомирській області збирач чорниці підірвався на міні

У сусідній Житомирській області збирач чорниці підірвався на міні

Авто, у якому перебував 23-річний чоловік, натрапило на міну. Водій загинув на місці.

Подія сталась у лісі на Житомирщині. Місцеві мешканці, нехтуючи обмежувальними стрічками та попереджувальними знаками, заїхали на заміновану територію.

Наразі відомо, що родина поїхала до лісового масиву поблизу с. Рудні-Хочинської, Олевської громади, збирати чорниці. Перед знаком «В’їзд заборонено» та «Стоп міни!» чоловік висадив свою сім’ю, а сам, піднявши шлагбаум, поїхав далі. На ґрунтовій дорозі, вже на забороненій території, автівка натрапила на міну. Після цього стався вибух, 23-річний водій, житель Олевської громади, загинув на місці.

Слідчі відділення поліції №2 (Олевськ) Коростенського райуправління розпочали кримінальне провадження за ст. 115 (Умисне вбивство) КК України. Правоохоронці нагадують дотримуватися правил безпеки.

“Пам’ятайте, що нині в країні діє заборона на відвідування прикордонної зони. Зокрема на Житомирщині дозволено відвідувати ліси, окрім територій, які знаходяться за 20 км від кордону з Білоруссю та місцевостей, які були окуповані. Заборонено відвідування заповідників області. Закриті водойми, що знаходяться поруч об’єктів критичної інфраструктури. Будьте розсудливі та обережні! Навчайте правил безпеки дітей.”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.