Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У сусідньому з Шепетівщиною регіоні третю добу шукають пенсіонерку, яка не повернулась з Великодньої служби

У сусідньому з Шепетівщиною регіоні третю добу шукають пенсіонерку, яка не повернулась з Великодньої служби

У сусідньому з Шепетівщиною регіоні третю добу шукають пенсіонерку, яка не повернулась з Великодньої служби

Три доби поспіль на Рівненщині шукають 83-річну Ганну Васейко. В ніч на 2 травня жінка не повернулась додому з Великодньої служби. Інформацію про це передає ТСН.

Пенсіонерка посвятила кошика та поверталась додому, де її чекала сестра пані Віра. Живуть разом, бо вже у віці та самотні, пояснює жінка. За її словами, сестра в здоровому глузді і має пробеми з ногами, а тому нікуди піти, а тим паче далеко, не могла.

Востаннє жінку бачила односельчанка Оксана опів на четверту ночі:

Бабу обігнали. Ми пішли. Ще 5-10 хвилин минуло, як не стало баби.

Місцевий поліцейський Михайло Колоєзд говорить, що від церкви до будинку, де живе жінка, відстань є невеликою (близько півтора кілометра).

Серед версій правохоронців: жінка повернула не туди, забувши через поважний вік дорогу. Односельці ж думають, що бабусю збили та вивезли. Цю версію розглядали й у поліції:

– Будь-яких слідів, які б вказували на те, що відбулося якесь зіткнення транспортного засобу із громадянкою, в нас таких відомостей немає, – переконує т. в. о. керівника слідства Млинівського відділення поліції Роман Гасяк.

Жінку шукають усією громадою, правоохоронці прочісують усі закутки села та поблизу нього. Залучений поліцейський собака сліду взяти не зміг. Доєднались до пошуків і волонтери. Завтра на допомогу має приїхати нацгвардія.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.