Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У сусідньому з Шепетівщиною регіоні у церковних лавках УПЦ МП поширювали антиукраїнську літературу

У сусідньому з Шепетівщиною регіоні у церковних лавках УПЦ МП поширювали антиукраїнську літературу

У сусідньому з Шепетівщиною регіоні у церковних лавках УПЦ МП поширювали антиукраїнську літературу

СБУ виявила антиукраїнську літературу у мережі церковних лавок УПЦ (МП).

  • Серед вилученого – проросійські видання, які пропагували релігійну нетерпимість та виправдовували війну рф проти нашої держави. Партії ворожих примірників виявлено в Ужгороді, Житомирі, Миколаєві та Києві на території однієї з мереж церковних лавок УПЦ (МП).

Пропагандистське чтиво власники цих крамниць оптом замовляли в типографії на Тернопільщині.

  • Ініційована Службою безпеки судово-лінгвістична експертиза підтвердила, що у знайдених примірниках виправдовувалася збройна агресія рф проти України, містилися заклики до міжконфесійної ворожнечі та релігійної нетерпимості. За даними слідства, масове поширення провокативних видань могло призвести до розхитування суспільно-політичної обстановки в Україні на користь рф. На підставі зібраних доказів власниці однієї з крамниць повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 300 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію).

Для того, щоб встановити всі обставини злочину та притягнути до відповідальності всіх осіб, причетних до підривної діяльності проти України, триває слідство.

  • Комплексні заходи проводилися співробітниками СБУ в Закарпатській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.