Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Аварійні відключення: частина Шепетівщини – без світла

Аварійні відключення: частина Шепетівщини – без світла

Аварійні відключення: частина Шепетівщини – без світла

У Хмельницькій та ще декількох областях через збільшення споживання електроенергії перевищено ліміти. Через це у регіонах ввели аварійні відключення.

Про це повідомляють в “Укренерго”.

  • Незважаючи на неодноразові вимоги «Укренерго» до обленерго дотримуватися доведених до областей лімітів, споживання в Донецькій, Житомирській, Миколаївській, м. Києві та Київській, Кіровоградській, Харківській, Хмельницькій областях продовжило зростати. Коли споживання значно перевищило ліміти, «Укренерго» вимушено застосувало з 14:25 аварійні відключення, а з 14:50 – спеціальні графіки аварійних відключень для побутових та промислових споживачів в цих регіонах. Можливі перерви в енергопостачанні об’єктів критичної інфраструктури.

Обмеження діятимуть, поки рівень споживання в областях не повернеться в межі лімітів. Тоді обленерго зможуть повернутися до планових графіків обмежень.

Нагадуємо, вимушені відключення електроенергії — наслідок шести комбінованих цілеспрямованих атак росії на українську енергосистему. Електроенергії значно не вистачає для покриття потреб всіх споживачів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.