Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » У Ямполі починає роботу штаб з надання гуманітарної допомоги

У Ямполі починає роботу штаб з надання гуманітарної допомоги

У Ямполі починає роботу штаб з надання гуманітарної допомоги

Штаб з надання гуманітарної допомоги розпочинає свою роботу в Ямпільській громаді. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці селищної ради.

Штаб працюватиме у приміщенні колишньої лабораторії у будні з 09:00 до 16:00. Вимушені переселенці, що мешкають у громаді та потребують гуманітарної допомоги, можуть скористатись послугами штабу.

– В наявності є підгузки, дитяче харчування, засоби гігієни, одяг, взуття та інше. Дякуємо волонтерам, які надали необхідні речі, та запрошуємо підприємців і небайдужих громадян долучитися до збору гуманітарної допомоги, – повідомляють у громаді.

Координаторами штабу є:

  • Примак О. Г. (тел.: 0675059634);
  • Бричківська Н. А. (тел.: 0982931084);
  • Боденчук Т. В. (тел: 0985054128).

Нагадаємо, у Шепетівці майже місяць працює гуманітарний хаб, що розташований у приміщенні поряд з залізничним вокзалом. Це комфортно в плані транспортної розв’язки, сюди добираються відвідувачі і з міста, і з усього Шепетівського району. Попередньо обов’язково потрібно зареєструватися в онлайн-формі за посиланням. Після того оператор хабу призначить день і час для відвідування. Або ж можна напряму подзвонити та проконсультуватися за номером: +38 068 123 94 20. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.