Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У замку на Хмельниччині відкрили радіотеатр

У замку на Хмельниччині відкрили радіотеатр

У замку на Хмельниччині відкрили радіотеатр

Нещодавно на території Державного історико-культурного заповідника «Межибіж», що на Хмельниччині, розпочав свою роботу радіотеатр. Тепер відвідувачі заповідника матимуть змогу під супровід звукових ефектів прослухати інформацію про фортецю. Про це повідомляє Укрінформ.

Проєкт «Радіотеатр у Меджибізькому замку» – це імпровізована, але, на наш погляд, вдала відповідь на ситуацію з COVID-19. Хмельниччина, як і інші області опинилася в «червоній» зоні, а це потребує зміни формату роботи, і навіть вакцинованим співробітникам та відвідувачам потрібно убезпечуватися. Все почалося з ідеї взяти текст екскурсії, начитати і періодично її озвучувати. Згодом ми вирішили долучити до цього звукову картинку життя замку, – коментує Ігор Западенко, заступник директора заповідника.

Програма радіотеатру триває протягом 20 хвилин та повторюється кожні 45 хвилин. На подвір’ї замку в цей час лунають звуки від давньоруського граду до часів Першої світової війни. Чутно свист стріл, гармат, ланцюгів підіймання та опускання мосту.

Окрім цього, в заповіднику планують далі працювати над доповненням радіотеатру темами про історію та життя “Меджибіжа”.

Популярні пости