Четвер, 25 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У жителя Полонської ОТГ виявили наркотики, якими він “лікувався”

У жителя Полонської ОТГ виявили наркотики, якими він “лікувався”

У жителя Полонської ОТГ виявили наркотики, якими він “лікувався”

Житель с. Новолабунь Полонської ОТГ не перший рік вирощував коноплю та мак. Минулого року у нього знайшли 48 рослин конопель, а цього року – 16 рослин та посіви маку. Чоловік сказав, що використовував їх як знеболююче.

По­лонсь­кий район­ний суд виз­нав 53-річ­но­го жи­те­ля По­лонсь­ко­го району ви­нним у вчи­нен­ні кри­мі­наль­них пра­во­по­ру­шень, пе­ред­ба­че­них час­ти­ною 1 ст. 309 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни (не­за­кон­не ви­го­тов­лення, прид­бання та збе­рі­ган­ня нар­ко­тич­них за­со­бів без ме­ти збу­ту) і час­ти­ною 2 ст. 310 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни (не­за­кон­ний по­сів та ви­ро­щу­ван­ня рос­лин ко­но­пель осо­бою, яка бу­ла за­суд­же­на за ці­єю стат­ею). Про це повідомила прес­-служ­ба Хмель­ницько­го апе­ля­цій­но­го су­ду.

Під час судового засідання обвинувачуваний визнав свою вину. Проте повідомив суд, що у нього бувають часті і сильні болі в ребрах, тому наркотичні рослини використовував як знеболююче.

Зважаючи на те, що чоловік раніше вже був судимим за зберігання наркотичних речовин, суд вирішив призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі на 3 роки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.