Понеділок, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Учасник бойових дій: розпочався процес оформлення документів

Учасник бойових дій: розпочався процес оформлення документів

Учасник бойових дій: розпочався процес оформлення документів

З 1 грудня 2022 року розпочався процес оформлення документів для підтвердження статусу учасника бойових дій. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

Відомство здійснило державну реєстрацію свого наказу №369 від 10 листопада 2022 року “Про затвердження Положення про комісії Міністерства оборони України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, учасниками війни та вирішення спірних питань щодо зарахування окремих періодів служби до вислуги років та Інструкції про порядок видачі в Міністерстві оборони України посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків “Ветеран війни – учасник бойових дій” та листів талонів на право одержання ветеранами війни проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості”.

– Згідно з наказом, у Міноборони, ЗСУ, ГУР МО та ДССТ з 1 грудня почали роботу комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій військовослужбовців, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, – повідомили у Міноборони.

Надання статусу учасника бойових дій відбуватиметься відповідно до алгоритму.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.