Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Учасниця з Хмельниччини стала ТОП-фіналісткою конкурсу “Міс Україна Всесвіт”

Учасниця з Хмельниччини стала ТОП-фіналісткою конкурсу “Міс Україна Всесвіт”

Учасниця з Хмельниччини  стала ТОП-фіналісткою конкурсу “Міс Україна Всесвіт”

Напередодні в Києві відбувся конкурс «Міс Україна Всесвіт», в якому Юлія Семеніхіна з Кам’янця-Подільського стала ТОП-фіналісткою.

У минулому я – спортсменка. Саме спорт загартував мій дух і характер, розвинув цілеспрямованість, терпимість та жагу до перемоги. Погоджуюсь з цитатою Румі, що: «Немає слова невдача — є слово результат», тому я не боюся ризикувати і демонструвати свою індивідуальність. В майбутньому планую створити власний фонд допомоги хворим на рак, а конкурс — це ще один шанс заявити про свої наміри, – розповідає Юлія Семеніхіна.

Зазначимо, що цьогоріч у конкурсі змінилися критерії відбору учасниць. З претендентками проводили тривалі індивідуальні інтерв’ю. Обирали фіналісток, звертаючи увагу не лише на зовнішні дані, а й враховували характер, навички комунікації, здатність створити особистий бренд, а також інші якості.

Після декількох дефіле були визначені ТОП-7 фіналісток. 20-річна кам’янчанка посіла 4-те місце. А переможницею конкурсу «Міс Україна Всесвіт» – 2021 стала 27-річна Анна Неплях з міста Дніпро.

Популярні пости