Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Переполох у соцмережах: у Шепетівці терористи???

Переполох у соцмережах: у Шепетівці терористи???

Переполох у соцмережах: у Шепетівці терористи???

Сьогодні соцмережі районного центру півночі Хмельниччини сколихнув допис однієї з учасниць групи в Фейсбук. Жінка повідомляла, що бачила на вулицях Шепетівки автівку з ДНР.

У повідомленні вказувалося, що автомобіль марки “Ford Kuga”, білого кольору. Передній номер знятий. А по задньому номеру жінка ідентифікувала належність автомобіля до самопроголошеної Донецької республіки.

Одразу посипалися коментарі із закликами задіяти поліцію та перехопити зловмисників, а також згуртуватися та перехопити ймовірних терористів.

Ноту тривожності посилив коментар ще однієї жінки, яка говорила про намір швидкої втечі водія та його невизначену національність:

“Вчора він був на Гранітній. Пропонував купити радіатор по дуже дешевій ціні. Водій не нашої національності. Щось молов про Білорусь, що йому треба туди повертатися.”

Проте не всі користувачі піддалися на емоції, тому в ході переписки з’ясувалося, чому саме містянка зробила такі тривожні висновки щодо автомобіля. Виявилося, в номерах авто було вказано літери латиницею «DHR», які жінка переклала на кирилицю як ДНР.

Більш обізнані з системою розпізнавання автомобільних знаків користувачі вказали, що автомобіль має належність до іншої країни:

“Бачив це авто, і там номера DHR (США, штат Ohio). Так що комусь бажано повторити англійський алфавіт!”

У дружній формі, з усміхненими смайликами, учасники діалогу порекомендували один одному звертати увагу на деталі та не поспішати з висновками. Також обмінялися фото, яке роз’яснює, як саме виглядають автомобільні номери в ДНР для уникнення непорозумінь.

Популярні пости