Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Учні Шепетівського професійного училища здобули перемогу на турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах»

Учні Шепетівського професійного училища здобули перемогу на турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах»

Учні Шепетівського професійного училища здобули перемогу на турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах»

Державний біотехнологічний університет України організував онлайн-турнір «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах», що відбувся 23-24 травня 2022 року. Участь у заході взяли сотні учнів 10-11 класів зі шкіл та ліцеїв, студенти коледжів, технікумів та училищ України. Також до турніру долучилися учні Шепетівського професійного училища, які й здобули перші призові місця.

Вітаємо наших учнів групи 101 з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» Кошелєвського Миколу та Нечипорука Олександра, які посіли 2-е та 3-є місце в онлайн-турнірі. Бажаємо надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Висловлюємо щиру вдячність викладачу Ковризі Олені Миколаївні за якісну підготовку учнів до турніру. Зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача! – зазначають у Шепетівському професійному ліцеї.

Зазначимо, що захід проводився з метою популяризації та формування стійкого інтересу талановитої молоді до тенденцій розвитку провідних галузей України, які відіграють вагому роль в стабілізації економіки в умовах загострення військових дій на території держави, підвищення освітнього рівня, набуття світоглядних орієнтацій та зростання інтелектуального потенціалу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.