Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Як перейменувати вулиці: радились у Славутській громаді

Як перейменувати вулиці: радились у Славутській громаді

Як перейменувати вулиці: радились у Славутській громаді

На громадське слухання щодо перейменування вулиць у Славутській громаді прийшло 76 місцевих мешканців. Разом вони обговорили ті пропозиції, які надійшли від громадян раніше. Про те, що пропонували люди змінити у топонімах, розповідають у Славутському виконкомі.

Роман Бачинський та Сергій Сакалюк запропонували перейменувати вулицю Гвардійська на вулицю Варшавська. Також Роман Бачинський пропонує підтримати перейменування вулиці Гната Кузовкова та назвати її Покровською.

Залишити назву вулиці 8 Березня пропонує Юлія Опанасюк, а от однойменний провулок його жителі хочуть назвати Березневим. Це запропонувала Леся Артемова, а також вона повідомила про те, що окремі жителі вулиці Лазаря Паперника назвати їх вулицю на честь Володимира Івасюка.

Світлана Медведєва проінформувала, що мешканці вул. Михайла Лєрмонтова проти, аби вказану вулицю називали Барвінковою. Натомість славутчани пропонують дві альтернативні назви, зокрема: вулиця Остапа Вишні або вулиця Валерія Лобановського. Також Світлана Медведєва повідомила про бачення деяких славутчан щодо нової назви вулиці Гната Кузовкова. Пропонують назвати її вулицею Володимира Великого. Дмитро Маєвський наголосив, що недоцільно називати вулицю та провулок однією й тією ж назвою, оскільки це спричинить плутанину з адресами. Також промовець запропонував перейменувати вул. Михайла Лєрмонтова на вул. Валерія Лобановського.

Жителі вулиці І. Мічуріна пропонують переназвати її Квітневою чи Квітковою. Про це від їх імені заявила Євгенія Соколова. Мешканці Партизанського провулку пропонують змінити назву на Аптечний.

Віра Максимчук підтримала запропоновану назву вулиці Першотравнева — вулиця Травнева, а також перейменування вулиці Олександра Пушкіна на вулицю Калинову. Юлія Кокорська запропонувала перейменувати провулок Лазаря Паперника на провулок Космічний.

Альтернативні назви вулиці Л. Паперника запропонувала Ніна Іваніцька, зокрема: вулиця Лесине джерело, Бузкова, Остапа Вишні, Романа Шухевича, Кумисна.

За підсумками засідання, робоча група, при формуванні звіту, має взяти до уваги всі пропоновані краянами назви.

Свої пропозиції громадяни можуть надавати до  25 червня на адресу ЦНАП Виконавчого комітету Славутської міської ради: 30000, Хмельницька область, місто Славута, вул. Миру, 102, або на електронну пошту: cnap_slavuta@ukr.net, або через платформу електронної демократії «Консультації з громадськістю», приєднану до офіційного вебсайту Славутської міської ради та її виконавчого комітету – https://slavuta-mvk.gov.ua.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.