П’ятниця, 31 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Україна отримала протиковідний препарат “Молнупіравір”

Україна отримала протиковідний препарат “Молнупіравір”

Україна отримала протиковідний препарат “Молнупіравір”

Сьогодні до України прибув американський препарат “Молнупіравір”, який призачений для лікування CОVID-19. Наша країна отримала близько 60 курсів цих ліків. Про це на своїй офіційній сторінці заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Сьогодні в Україну прибуло 60 тисяч курсів препарату “Молнупіравір”, призначеного для лікування COVID-19. Виробником препарату є американська фармацевтична компанія “Merck Sharp & Dohme”,– написав Ляшко.

Зі слів міністра, ці ліки допоможуть у боротьбі з ковідом та збережуть життя пацієнтам груп ризику. Роботу над контрактуванням медзасобу Україна почала під час підготовки до чергової хвилі, ще у листопаді. Ліки, отримані сьогодні, – перша партія. Ще близько 240 тисяч курсів мають отримати до квітня.

– “Молнупіравір” – противірусний препарат прямої дії, який блокує фермент, потрібний вірусу для відтворення генетичного коду, чим запобігає розмноженню вірусу та знижує ризик важкого перебігу хвороби. Препарат випускається у формі пігулок, не має особливих вимог зберігання і його зручно приймати. Препарат зареєстрований та дозволений до екстреного застосування у США, Японії, Великій Британії та інших країнах, – пояснив Ляшко.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fviktor.liashko%2Fposts%2F2552825071516268&show_text=true&width=500" width="500" height="738" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.