Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » «Успішна громада»: Славута та Хмельницький змагатимуться між собою за звання

«Успішна громада»: Славута та Хмельницький змагатимуться між собою за звання

«Успішна громада»: Славута та Хмельницький змагатимуться між собою за звання

З нагоди святкування 30-річчя Асоціація міст України в Івано-Франківську провела форум «Асоціація міст єднає Україну». Це перший із заходів, присвячених ювілею організації. Також регіональні форуми місцевого самоврядування заплановані в Чернігові, Дніпрі та в Генічеську.

Зокрема в межах форуму відбувся перший етап Всеукраїнського відбору на конкурс «Успішна громада». Серед конкурсантів – кращі практики, реалізовані Хмельницькою та Славутською міськими радами.

Славута презентувала свій досвід в об’єднанні сил Славутської міської ради та правоохоронних органів, аби покращити рівень безпеки у громаді. В 2010 році громадяни об’єдналися  у громадське формування з охорони громадського порядку «Славутський курінь». Формування налічує 232 особи, а його керівник – Василь Сидор, міський голова, – зазначають організатори.

Члени Славутського куріню беруть активну участь у забезпеченні правопорядку в громаді на загальноміських заходах та у визначені дні чергування (посилених патрулювань). Здійснюють окремі рейди та виїзди спільно з працівниками відділення №1 Шепетівського районного управління поліції ГУ НП в Хмельницькій області. У взаємодії з правоохоронними органами проводять комплекс організаційних, профілактичних та оперативно-пошукових заходів із забезпечення комплексної охорони публічного порядку та безпеки громадян.

У Хмельницькій громаді поділилися напрацюваннями, що стосуються обдуманого поводження з побутовими відходами. Тут створено офіс «Розумне довкілля. Хмельницький», працює Навчальний центр поводження з відходами «Гуфі-центр», в якому більше 30 інтерактивних експонатів. Він є одним із проєктів, за який Хмельницький отримав світову відзнаку від Open Government Partnership у 2021 році, – додають організатори форуму.

Олександр Слобожан, виконавчий директор АМУ, зазначив, що підсумки конкурсу буде підбито влітку, під час заключного заходу із відзначення 30-річчя АМУ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.