П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Українська марка “з кораблем” отримала “поштовий Оскар”

Українська марка “з кораблем” отримала “поштовий Оскар”

Українська марка “з кораблем” отримала “поштовий Оскар”

Українська марка отримала відзнаку у номінації конкурсу World Post and Parcel Award.

Загалом, на заході “Укрпошту” відзначили трьома нагородами: “Найкраща марка світу 2022”, “Найкращий поштовий оператор світу”, “Лідер індустрії”.

Про це у своєму фейсбук повідомив СЕО компанії Ігор Смілянський. Він від імені команди отримував ці нагороди на річній конференції, що відбулася вчора в Таллінні:

Всі ці нагороди – це результат командної роботи. Роботи тисячі працівників “Укрпошти”, які працювали і продовжують працювати під обстрілами, зі світлом та без, на воді, в полях, на залізничних вокзалах чи потягах з ВПО. Чи все нам вдається? Звісно, ні. І я сприймаю ці, безумовно, високі нагороди, як кредит довіри на те, що цього року, попри війну, “Укрпошта” стане зовсім іншою компанією. За декілька тижнів ми оголосимо план реформ, які наші клієнти будуть бачити кожен квартал і контролювати наші обіцянки. Подякувавши міжнародному журі та колегам за неймовірно теплий прийом та підтримку України (під час конгресу досягли важливих для країни умов), побажав, щоб за рік, коли ми знову зустрінемось, ми отримали приз за кращу марку світу – марку перемоги України. А окрім того, перемогли у категорії «інноватори року» за 100% цифровізацію “Укрпошти” та покращення якості доставки в умовах війни, на шляху до нашої перемоги.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.