Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Українським пораненим – ізраїльське лікування: світові партнери продовжують підтримувати Україну

Українським пораненим – ізраїльське лікування: світові партнери продовжують підтримувати Україну

Українським пораненим – ізраїльське лікування: світові партнери продовжують підтримувати Україну

Поранених українців прийматимуть на лікування та продовжуватимуть допомагати пацієнтам з онкологією в Ізраїльських клініках. Про це інформує міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко за підсумками зустрічі зі своїм ізраїльським колегою Ніцаном Горовицем та послом Ізраїлю в Україні Михайлом Бродським.

Також розглядається механізм залучення ізраїльських клінік, що працюють на території України, на допомогу у лікуванні пацієнтів з онкологією.

Вдячний колегам з Ізраїлю, які майже 3 місяці, протягом яких Україна протистоїть збройній агресії рф, надають нам систематичну підтримку. Сьогодні ми говоримо не лише про гуманітарну допомогу та прийом українців на лікування в ізраїльські клініки, а й про потужну підтримку на міжнародній арені. Зокрема на засіданні Європейського бюро ВООЗ Ізраїль підтримав резолюцію України щодо призупинення регіональних зустрічей у рф та перенесення офісу ВООЗ з неінфекційних хвороб за межі росії, – заявив Віктор Ляшко.

Як зазначається, за час повномасштабної війни України з росією Ізраїль відправив до України 10 швидких та понад 500 тонн гуманітарної допомоги, серед якої – медикаменти, витратні матеріали, аптечки та турнікети. Крім того, Ізраїль надав польовий шпиталь, який півтора місяця працював на Львівщині. За цей час там надали допомогу 6000 українським пацієнтам.

Нагадаємо, що наразі на безоплатному лікуванні в ізраїльських лікарнях вже перебувають українські діти з онкологічними захворюваннями. Очікується, що найближчим часом близько десятка дітей зможуть потрапити на лікування.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.