Неділя, 22 Травня
Shadow
Головна » Новини » Економіка » » Українці, які через військову агресію Росії втратили можливість працювати, отримають підтримку від держави

Українці, які через військову агресію Росії втратили можливість працювати, отримають підтримку від держави

Українці, які через військову агресію Росії втратили можливість працювати, отримають підтримку від держави

В Україні розробили спецпрограму для надання допомоги та підтримки громадянам України, які втратили можливість працювати через військове вторгнення Росії. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у зверненні.

– Наш уряд уже підготував програму спеціальної допомоги для всіх українців, які втратили можливість працювати через війну. Там, де бойові дії. Кожен найманий працівник, кожен ФОПівець, кожен наш громадянин України, у якого Росія забрала можливість працювати, отримає по шість із половиною тисяч гривень без жодних умов, – наголосив Глава держави.

Також допомогу отримають люди у регіонах, які постраждали від військовий дій.

– Координаційні штаби працюють на повну. Справжні гуманітарні вантажі – в дорозі, – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, попри ведення бойових дій на території нашої країни, соцзахист пенсіонерам забезпечили.

– Спеціально наголошую для українців старшого віку. Попри війну ми забезпечуємо повну виплату пенсій. Проіндексованих пенсій. Як це й має бути згідно із законом. З 1 березня пенсії для українців проіндексовані на 14 відсотків. Гроші вже пішли в банки. Усі виплати будуть проведені повністю, – констатував Глава держави.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.