Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » «Укрзалізниця» відсьогодні розпочала продаж квитків до Херсона, Сімферополя, Маріуполя та інших міст на Сході

«Укрзалізниця» відсьогодні розпочала продаж квитків до Херсона, Сімферополя, Маріуполя та інших міст на Сході

«Укрзалізниця» відсьогодні розпочала продаж квитків до Херсона, Сімферополя, Маріуполя та інших міст на Сході

Благодійний проєкт «Квитки до перемоги» розпочала «Укрзалізниця» спільно з платформою United24. Вже відсьогодні, 13 листопада, українці мають можливість придбати квитки на три перших рейси з Києва до п’ятьох міст: звільненого Херсона, а також Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя. Про це повідомила пресслужба компанії.

– Квиток можна придбати, зберігати як символ віри в ЗСУ і звільнення України від окупантів, а скористатися ним — одразу після деокупації. Щойно рух буде поновлено, залізничники надішлють повідомлення з датою та місцем. Дуже радісно запускати цей проєкт, знаючи, що квитками Київ—Херсон можна буде скористатися вже найближчим часом! — йдеться у повідомленні.

Рейси буде здійснювати легендарний «Потяг до перемоги», розписані вагони якого присвячені подвигам людей на тимчасово окупованих територіях. Оформити символічний квиток можна за посиланням

– Усі квитки – благодійні: кошти від їх продажу будуть переказані через платформу UNITED24 на закупівлю last-mile транспорту – автівок, які допоможуть сполучити міста й селища на деокупованих територіях із найближчими залізничними вузлами, – зазначили у пресслужбі компанії.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.