Неділя, 2 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Улашанівська громада втратила на війні 26-річного Захисника України

Улашанівська громада втратила на війні 26-річного Захисника України

Улашанівська громада втратила на війні 26-річного Захисника України

Пекучий біль і гіркий смуток війни знову чорним крилом торкнувся Улашанівської громади. 7 березня на Донеччині загинув земляк, солдат, водій кулеметного відділення Ткачук Павло Олександрович. Йому навіки – 26 років.

Життя Захисника обірвалося внаслідок мінометного обстрілу. Наш Герой залишився відданий військовій присязі на вірність українському народові. Ткачук Павло Олександрович народився 12 липня в с. Миньківці, тут він проживав та навчався. Після закінчення школи у 2013 році здобував професію зварювальника в Нетішинському професійно-технічному училищі, – зазначають в Улашанівській громаді. – Павло разом з дружиною Наталією та донькою Лізою проживав на Київщині. З повномасштабним вторгненням російської федерації, коли російський окупант прийшов у його домівку, чоловік не зміг стояти осторонь і прийняв рішення – йти добровольцем на війну.

Восени Павла було мобілізовано та відправлено на військове навчання у Великій Британії. З того часу Павло ніс військову службу у лавах ЗСУ.

Сільський голова Микола Гизимчук, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради висловлюють щирі співчуття мамі Наталії Михайлівні і татові Олександру Миколайовичу, дружині Наталії, сестрам Надії, Олені та брату Михайлу з сім’ями щодо тяжкої та непоправної втрати, – додають в громаді.

Поховання Героя відбудеться завтра, 15 березня, у місті Гостомель.

Вічна пам’ять та слава Герою! Низький уклін!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.