Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Універсальний графік та день без відключень: анонс енергетичного тижня для Хмельниччини

Універсальний графік та день без відключень: анонс енергетичного тижня для Хмельниччини

Універсальний графік та день без відключень: анонс енергетичного тижня для Хмельниччини

Наступного тижня, у період з 6 по 12 лютого, у Хмельницькій області діятиме графік відключень за шістьма чергами. Графік на тиждень оприлюднили у “Хмельницькобленерго”.

Він, як і завжди, універсальний, тобто передбачає відключення основних черг, позначених темнішим кольором та надписами «електроенергія відсутня» та додаткових черг, позначених надписом «електроенергія може бути відсутня».

Інтенсивність відключень у регіоні, пояснюють енергетики, буде залежати від доведеної “Укренерго” величини навантаження.

Кількість черг, які будуть знеструмлюватися одночасно протягом тижня, залежить від дозволеної величини навантаження на область. Ця величина визначається та доводиться щовечора на наступний день.

У четвер, 9 лютого, світло не вимикатимуть, оскільки за вказівкою Міненерго цього дня на Хмельниччині проводитимуть режимні заміри.

Тобто, енергетики всю добу фіксуватимуть необхідну потребу електричного навантаження на область. Відповідно, погодинних відключень та інших обмежень у цей день не буде. В подальшому ж результати вимірів будуть використовуватися для визначення ліміту для області. Важливо розуміти, що у випадку повторних масованих атак на об’єкти критичної інфраструктури та, відповідно, суттєвого зростання дефіциту електричної потужності, режимні заміри можуть бути знову перенесені.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.