Понеділок, 8 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » В’ячеслав Салагацький загинув, боронячи Харківщину: Білогірська громада попрощалась із Героєм

В’ячеслав Салагацький загинув, боронячи Харківщину: Білогірська громада попрощалась із Героєм

В’ячеслав Салагацький загинув, боронячи Харківщину: Білогірська громада попрощалась із Героєм

В’ячеслав Салагацький загинув у селі Курулька Барвінківського району, що на Харківщині. Це село, фактично, розташоване між Ізюмом, Слов’янськом та Краматорськом.

– З початку квітня райони поблизу міста Ізюм перетворились на справжнє пекло для наших захисників. Проте, попри безперервні атаки, ворог так і не зміг наблизитися до Краматорська та Словянська багато в чому завдяки героїчним діям та самопожертві українських військовослужбовців, серед яких був і наш земляк, – розповідають у Білогірській громаді.

– Степанівка, Хорошів, Велика Боровиця, Білогір’я, Держаки, Калинівка – це не просто населені пункти нашої громади, це малі Батьківщини наших Героїв, які загинули за Україну в російсько-українській війні, розпочинаючи з 2014 року. Сьогодні до їх числа додалося село Сушівці – рідний дім Салагацького В’ячеслава Івановича – відважного захисника та справжнього патріота, який віддав своє життя заради того, щоб війна так і залишалася для місцевих мешканців лише страшною картинкою з телеекрану, – розповідають в громаді. 

Віддати шану захисникові прийшли сотні краян, які проводжали В’ячеслава, схиливши голови та прихиливши коліна.

Пам’ять про В’ячеслава Салагацького навіки буде в наших серцях, – додають співвітчизники.

Світла пам’ять Героєві! Вічна шана!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.