Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславі реконструюють стадіон

В Ізяславі реконструюють стадіон

В Ізяславі реконструюють стадіон

Стадіон біля місцевої ДЮСШ планують реконструювати у 2022 році. Проєкт щодо цього місцева ТГ подала на конкурс програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по Хмельницькій області у 2022 році з обсягом фінансування за рахунок коштів ДФРР (Державного фонду регіонального розвитку).

Зараз відбуваються останні роботи у проєктно-кошторисній документації (ПКД), далі – тендер, аби навесні підрядна організація змогла приступити до робіт.

Стадіон розрахований на 1856 місць. Орієнтовна вартість об’єкту становить 30 млн грн. З них 10% має профінансувати місцевий бюджет, – коментують в ОДА.

За ПКД, реконструювати стадіон мають у дві черги. Перша передбачає реконструкцію бігових доріжок, стадіону та футбольного поля зі штучним поливом. Далі – ремонт трибун стадіону, будівництво майданчика для гри в міні-футбол з огородженням, покриття з штучної трави, будівництво насосної станції. Завершити роботи планують упродовж року.

Популярні пости