Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславській ТГ створять раду з питань ВПО

В Ізяславській ТГ створять раду з питань ВПО

В Ізяславській ТГ створять раду з питань ВПО

Від 15 січня в Ізяславській громаді створили раду з питань ВПО. Її створили, щоб вирішувати питань, пов’язані з реалізацією державної політики у сфері захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння інтеграції біженців на території Ізяславщини та залучення їх до процесів прийняття рішень.

До її складу входять представники Ізяславської міської ради, громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, а також – внутрішньо переміщені особи, місцем фактичного проживання яких, згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи на території Ізяславської міської територіальної громади, у тому числі, які є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи.

Охочих жителів громади закликають долучитися до роботи ради. Тим, хто хоче увійти до її складу, слід подати пакет відповідних документів до відділу соціального захисту населення Ізяславської міської ради за адресою: м. Ізяслав, вул. Шевченка, 10-в (з боку річки Горинь).  

Термін подання документів – до 05 лютого 2024 року включно, щоденно з 08.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00), крім суботи та неділі. За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 096-785-38-43 або vszn.iz.mr@gmail.com.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.