
Нетішинське водосховище взимку є місцем зимівлі птахів, які злітаються сюди в пошуках харчування. Адже зимова температура не так відчутно впливає на на цю водойму. А там, де виникають біологічні магніти для досліджень, з’являються науковці з професійним фотообладнанням для спостережень.
Серед них – Поліна Тимків. Молода дослідниця закохана в красу рідного краю. Поліна професійно вивчала орнітологію на факультеті біології та лісового господарства Волинського національного університету, а далі здобула магістерську ступінь в Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника.

Нині ж вражаючі професійні фото Поліни, зроблені на водосховищі та опубліковані в соцмережах, збирають численні схвальні коментарі:
“Фото просто супер! Гострий зір і умілі руки професіонала. Я у захваті!“
Поліна дуже творчо описує відвідини водойми поблизу Нетішинської атомної електростанції:
“Вітряно-морозний і дуже вдалий пташиний день на водосховищі ХАЕС. На воді – великі зграї крижнів, лисок та лебедів-шипунів, білі “блискавки” гоголів, скупчення пірникіз великих під очеретами, сиві мартини, які постійно хочуть поцупити чиюсь “хлібну здобич”, чепури великі та чаплі сірі, які весь день переховувалися в очеретах. А ліс дзвенів голосами пташиної дрібноти – золотомушки жовточубі, мікс синиць, підкоришники – усі у верхівках сосон або в кущах. Група місцевих “папуг” – вівсянки звичайні, як завжди дуже яскраві та колоритні. Круки та сойки тримали усе під контролем. Ну і родзинка на торті – дятел білоспинний (ЧКУ), бачила його лише раз дуже здалеку, а сьогодні підпустив досить близько.”
Пропонуємо насолодитися чудовими фотороботами дослідниці, яка ділиться інтимними моментами з життя птахів.











