Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » В одній із шкіл Славути встановили велопарковку

В одній із шкіл Славути встановили велопарковку

В одній із шкіл Славути встановили велопарковку

У Славутському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад I ступеня, гімназія» у межах Всеукраїнського проєкту встановили велопарковку.

– Навчальний заклад взяв участь в національній кампанії «Велосипедом до школи» в межах проєкту «Впровадження освіти з безпеки pyxy на велосипеді в українських школах». У результаті конкурсу, серед українських шкіл на участь у національній кампанії «Велосипедом до школи» відібрали 15 шкіл, серед яких і навчально-виховний комплекс м. Славути. Загалом на конкурс надійшло понад 200 заявок з усіх областей України, – розповідають у Славутській міській раді.

У межах підписаного Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між НBK «ДНЗ – ЗНЗ I ступеня, гімназія» та громадською організацією «Асоціація велосипедистів Києва» (U-Cycle) на території навчального закладу змонтували та встановили велосипедну парковку критого типу.

– Окрім того, НВК отримав два велосипеди з шоломами та замками для навчання учнів безпечної їзди на велосипеді і набір велоінструментів, – додали у міськраді.

Відзначимо, що метою проєкту є інтегрування навчання з безпеки руху на велосипеді в українську шкільну освіту, а також сприяння його впровадженню на основі розробленого документа національної політики.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.