Вівторок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » В одній з шкіл Хмельниччини тестуватимуть пілотний проєкт з інформатики

В одній з шкіл Хмельниччини тестуватимуть пілотний проєкт з інформатики

В одній з шкіл Хмельниччини тестуватимуть пілотний проєкт з інформатики

50 шкіл відібрали серед охочих закладів, аби відтестувати новий проєкт з інформатики. Серед півсотні закладів, де вивчатимуть предмет у новому форматі, – школа з Хмельницької області.

Ще до початку повномасштабної війни анонсували проєкт «Інформатика NewG», завдяки якому будемо змінювати застарілі уроки інформатики на сучасний лад, згідно з Новою українською школою. Проєкт реалізовано в межах реформи IT-освіти за ініціативи Мінцифри та МОН. Він впроваджується в рамках програми EU4DigitalUA, а саме її другого компоненту «Інституційне зміцнення та розвиток потенціалу» (FIIAP). Бажання долучитися до пілотного проєкту виявили 405 закладів освіти. Серед їхніх заяв координаційна рада відібрала 50 закладів загальної середньої освіти, які відповідали вимогам.

Серед закладів, що пройшли відбір, – Гвардійський навчально – виховний комплекс ” Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія”. У цьому освітньому закладі з першого вересня стартують проєкт.

Уже після того, як його доопрацюють та вдосконалять, розроблені авторами ресурси масштабують на всі українські школи. Старт планують уже за рік – 1 вересня 2023 року.

Оновлені уроки інформатики допоможуть понад 4 млн школярів здобути сучасні знання в новому цифровому світі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.