Вівторок, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні можуть прийняти Закон, що захищатиме ментальне здоров’я

В Україні можуть прийняти Закон, що захищатиме ментальне здоров’я

В Україні можуть прийняти Закон, що захищатиме ментальне здоров’я

Використання гучних феєрверків хочуть заборонити в Україні: проєкт відповідного Закону підтримав профільний комітет. На якому етапі розгляду він нині та про особливості цього законопроєкту – далі у тексті.

Профільний Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування одноголосно підтримав законопроєкт щодо використання феєрверків. Документ мають розглянути у другому читанні у залі. Про це із посиланням на Юлію Овчинникову, голову підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду Комітету з питань екологічної політики та природокористування і, власне, співавторку законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів» №7438, посилається пресслужба ВР.

– Відповідно до норм законопроєкту, розглядається пропозиція заборонити в цілому використання феєрверків певного класу – від Ф2 до Ф4, оскільки вони є найбільш гучними. Клас Ф1 ми не забороняємо, вони не створюють гучних звуків. Також не забороняються сценічні засоби – це другий клас Т1, Т2 й інші піротехнічні засоби, що використовуються силовими структурами, для тренінгів, ракетомодельного будівництва тощо, –цитує депутатку пресслужба.

Зі слів Овчиннікової, цей проєкт захищатиме ментальне здоров’я і ухвалення позитивного рішення є правильним для нашої держави. Раніше українці подали та підписали петицію про заборону використання піротехніки. Цю позицію підтримав Президент.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.