Неділя, 9 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні вперше запустили 5G у тестовому режимі

В Україні вперше запустили 5G у тестовому режимі

В Україні вперше запустили 5G у тестовому режимі

В Україні вперше в тестовому режимі запустили мобільний зв’язок п’ятого покоління (5G). Це зробив мобільний оператор “Vodafone”. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  • Інноваційний центр “Промприлад” в Івано-Франківську, офіс “Vodafone” у Києві, а також офіс “Nokia” в Гельсінкі зідзвонились за допомогою 5G і перевірили якість звʼязку. Все працює, — написав Михайло Федоров.

Зараз 5G працює в понад 90 країнах світу. Зокрема, Європейський Союз планує покрити 5G територію всіх міст та основних шляхів до 2025 року.

Нагадаємо, Мінцифри планує запустити 5G в Україні у 2024 році. Як повідомлялось раніше, у технології 5G є багато плюсів, вона надасть нові можливості як для цивільного, так і для військового використання. Обсяг передачі інформації через 5G дозволяє у режимі реального часу керувати транспортом, детально досліджувати погодні умови та координувати тисячі транспортних засобів. Це лише частина його можливого застосування.

Водночас таке розширення функціоналу інтернету збільшує залежність різних галузей економіки від його неперервної роботи. Особливо це стосується підприємств критичної інфраструктури.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.