П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні застосовують електронний сервіс для контролю за учнями

В Україні застосовують електронний сервіс для контролю за учнями

В Україні застосовують електронний сервіс для контролю за учнями

Нещодавно в україні успішно провели тестування електронних журналів та щоденників для учнів. Це дало поштовх для застосування подібного сервісу для усіх шкіл. Наразі Міністерство освіти буде активно запроваджувати E-Journal у всіх освітніх закладах.

Розроблений функціонал модуля E-Journal сьогодні є об’єктивно компромісним з огляду на необхідність оперативного впровадження сучасних цифрових технологій в освітній процес у всіх школах країни. Ті школи, які сьогодні вже застосовують подібні комерційні продукти, за бажанням зможуть і надалі користуватись ними. Ми плануємо побудувати їх зв’язок із системою АІКОМ, де будуть акумулюватись дані, зокрема, про успішність навчання всіх учнів. Усі інші школи зможуть отримати безкоштовний доступ до електронних журналів і консультаційну підтримку щодо підключення сервісу та користування ним. Це лише перший крок до розширення функціональних можливостей системи АІКОМ, яка згодом стане потужним інструментом для аналізу освітніх даних та ухвалення відповідних управлінських рішень, – зазначив заступник Міністра освіти і науки України з питань цифровізації Артур Селецький.

Інтерфейс та сам сервіс є дуже зручним і простим в користуванні. Вчителі будуть вносити інформацію, яку батьки зможуть побачити за допомогою входу з логіном та паролем.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.