Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » В Улашанівській громаді відбулося засідання евакуаційної комісії

В Улашанівській громаді відбулося засідання евакуаційної комісії

В Улашанівській громаді відбулося засідання евакуаційної комісії

Як діяти у разі надзвичайної ситуації говорили освітяни, працівники безпекового сектору та муніцпалітету в Улашанівській громаді. 17 липня тут відбулося засідання евакуаційної комісії.

 Повномасштабне вторгнення росії на територію незалежної української держави, окрім тисяч смертей та руйнування важливої інфраструктури, спричинило великі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із радіаційною небезпекою. Зважаючи на те, що 18 населених пунктів Улашанівської територіальної громади входять до 30-кілометрової зони спостереження Хмельницької АЕС, у понеділок, 17 липня, за ініціативи сільського голови Миколи Гизимчука, проведено засідання евакуаційної комісії Улашанівської сільської ради.

До засідання доєдналися керівники закладів освіти, а також старости та працівники виконавчого комітету Улашанівської сільської ради.

Присутні обговорили питання підготовки до проведення евакуаційних заходів, визначено проблемні питання та обговорено шляхи їх вирішення.

Про те, як працює евакуаційна комісія та як проводити евакуацію населення, розповіла завідувачка сектору з питань цивільного захисту населення Наталія  Шитманюк.

Майстер виробничого навчання Славутських курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Юрій Бондарчук поінформував про порядок дій в разі виникнення радіаційної аварії.

 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.